Aktuality

O ROBOTICKÉ ZEDNÍKY JE VELKÝ ZÁJEM, WIENERBERGER UŽ JE NABÍTÍ JAKO KOMERČNÍ SLUŽBU

20.06.2024

Do modernizace výroby a dekarbonizace výrobního procesu jsme už vynaložili přes půl miliardy korun, říká Kamil Jeřábek, ředitel české pobočky výrobce stavebních materiálů Wienerberger.

Číst více

UHLÍK POD KONTROLOU: JAK TECHNOLOGIE MĚNÍ HRU V BOJI PROTI KLIMATICKÉ ZMĚNĚ

19.04.2024

CRCF, CDR a VCM. To jsou tři základní zkratky, které se týkají problematiky odstraňování uhlíku, což je jeden ze způsobů, jak reagujeme na klimatické změny. A jelikož je kolem „toho“ v mediálním prostoru celkem chaos, nejdříve si pojďme vyjasnit základní pojmy a principy.

Číst více

APBB SE ROZRŮSTÁ REKORDNÍM TEMPEM. NOVÝMI PARTNERY JSOU SPOLEČNOSTI SIGMA GROUP, VISA A ECONOMIA

19.02.2024

Díky novým partnerům, kterými jsou společnosti Sigma Group, Visa a mediální dům Economia tak ApBB nadále upevňuje svou pozici zastřešující organizace tématu dekarbonizace a pokračuje v akceleraci přechodu na nízkoemisní modely a technologie tak, aby české ekonomice a českým firmám nehrozila ztráta…

Číst více

VÍCE ZELENÉ ENERGIE POMŮŽE KONKURENCESCHOPNOSTI ČESKA - ŠIROKÁ KOALICE PODPORUJE VYŠŠÍ PODÍL OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ

01.02.2024

Aliance pro bezemisní budoucnost vytvořila společně s Hnutí DUHA, Svazu moderní energetiky, Solární asociace a Centra pro dopravu a moderní energetiku výzvu adresovanou ministru průmyslu a obchodu a ministru životního prostředí k navýšení cílů OZE v NKEP.

Číst více

POLOVINA ČESKÝCH FIREM UŽ PŘIJALA KONKRÉTNÍ KROKY VEDOUCÍ K DEKARBONIZACI

22.01.2024

Stále více českých firem si uvědomuje, že snižování uhlíkové stopy je pro jejich podnikání relevantní téma. Nezůstává přitom jen u zavádění dekarbonizačních strategií, více než polovina firem už podnikla i konkrétní kroky vedoucí ke snížení uhlíkové stopy.

Číst více

Členové

Hlavní partneři

Partneři

Členové

Za mediální podpory


Přihlášení nového člena